Kayıtlar

Nisan 24, 2016 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Allah'a emanet olun.. kuluna değil..

...Boş bir sayfaya seni yazmak gibi bir şeydi, Bir hikayenin başlangıcı kadar güzel, gelişmesi kadar sürükleyici, belki sonu kadar mutsuz biten ..

..istemediğin şeylere maruz kaldığın anlar , zamanın seni o ana hazırladığı ve vazgeçtiğini kabullendiğin anlardır. İstemeyerek geldiğin nokta da, artık hiçbir bahaneye sığınmayışın, gerçekleri net görüşün ve artık ne olursa olsun yapman gerekeni kabullenişin ,seni zamanla harmanlayıp vazgeçiş noktasına hazırlamasıdır.

..Ve belkide kendine tanıdığın görmezden gelme sürecin , hep iyi tarafından bakma polyanacılığın ,gönlüne söz geçiremeyip beynini duymazdan gelişin vs vs  bir çok sebeple bağlandığın , sevdiğin ,değer verdiğin insanların bir gün yukarıda saydığım sebepleri hiçe sayıp seni bir çırpıda silişinide görüyorsun.

..Hata nerde biliyomusun , yapmaz sanıyoruz yapıyor !
..Gitmez sanıyoruz gidiyor !
..o iş öyle değildir yanlış düşünüyorum ... aslında tamda öyledir..

Halbuki, hiç kimseye zararım dokunmaz benim,!  kaç yaşıma gelirsem geley…

seviyormusun ?

Çok sıkıcı olmakla birlikte, düşüncelerime; hayallerimi birde yaşananları yedirtmeyi de seviyorum sanki..
Sanırım diyorum.. bana mutluluk gelmiyor aptallaşıyorum, böle ayran budalası gibi takılmak bana ters bir kere, bünye kabul etmiyor da zaten.

Bazen insanların senden beklediği şeyi yapman gerekir kendin için. sonucu ne olursa olsun demiyorum, çünki dibini görmediğin suya atlamak cesaret işi olsa da aptalların da yaptığı birşey dir.
Bir kaç adım sonra ne olur diye düşünmeden hareket ediyorsan ya aşıksın yada aptal .. bilmem aklıma başka bişey gelmiyor.. yada hazır düşüncelere alışmışsındır.

Çok sevmek elbette güzel.. kimi insan sevmeyi sever.. kimisi sevilmeyi sever.. kimiside kör düğüme girmiş yumağın karmaşasında hissettiği tatlı acıyı sever, bu biraz psikopatça tabi..
... hani diyorum ki, meyil etmeyin gücünüzün yetmiyceği sevdalara..
...umutlandırmayın günlük yaşama alışmış stabil yürekleri..
.. göz boyamayın gösteriş yapmayın, teselliye bile  kapalı durumları yaşatmayın sözde o…